Terug naar overzicht
NK

Spoorstangeind

  • Spoorstangeind
  • Spoorstangeind, Thumbnail 2

Productnummer: 1407536

Fabrikantcode: 5033658

EAN: 5703858646837

$ 10,88

$ 10,88

 
Bekijk productspecificaties
Op voorraad
Geleverd op 15-07-2022
Veilig betalen

  • Levering op alle eilanden
  • veilig bestellen en betalen
  • Levering per luchtvracht
  • deskundige helpdesk

Thuiswinkel waarborg Ecommerce Europe Trustmark

Klantenservice: Telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Pasgarantie, toon onderdelen toepasbaar op uw auto.

  • Specificaties


    Schroefdraadmaat12x1,25
    DraadtypeMet rechtse schroefdraad
    Garantie2 jaar
    Nettogewicht [kg]0,29

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Fabrikantcode Prijs
    A.B.S. 230357
    $ 13,44
    AISIN JTRSZ-009
    AUTLOG FT2362
    BGA SR6504
    BGA SR9515
    BLUE PRINT ADK88744
    $ 8,01
    BLUE PRINT ADK88732
    $ 11,33
    BLUE PRINT ADBP870015
    BORG & BECK BTR5306
    COMLINE CTR3209
    CORTECO 49400901
    DELPHI TA1910
    $ 10,09
    DENCKERMANN D130336
    ESEN SKV 04SKV424
    FEBI BILSTEIN 29830
    $ 19,56
    FEBI BILSTEIN 42318
    $ 10,33
    FEBI BILSTEIN 109577
    $ 16,37
    FIRST LINE FTR5306
    FORMPART 4302003
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J4821121
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J4827007
    JP GROUP 1244601400
    JP GROUP 4744600200
    KAMOKA 9010353
    KAWE 8500 24116
    KEY PARTS KTR5306
    MAPCO 49627
    MAPCO 51250
    MASTER-SPORT 28768-PCS-MS
    MASTER-SPORT 28768-SET-MS
    MAXGEAR 69-0376
    $ 7,48
    MDR MTR-8823
    MDR MTR-8824
    MDR MTR-8818
    Fabrikant Fabrikantcode Prijs
    METZGER 54004308
    METZGER 54001708
    METZGER 54001808
    MEYLE 616 020 0009
    $ 12,08
    MEYLE 616 020 0010
    $ 10,53
    MONROE L24116
    $ 33,81
    MOOG SZ-ES-2292
    $ 20,09
    MOOG SZ-ES-8478
    $ 18,57
    MOOG OP-ES-3620
    $ 23,45
    MOTAQUIP LVTR1499
    NK 5033658 (dit product)
    OCAP 0281846
    OPTIMAL G1-1354
    Omnicraft 2395795
    Omnicraft 2395791
    QUARO QS9796/HQ
    QUICK STEER TR7917
    QUINTON HAZELL QR3321S
    RTS 91-03152
    $ 11,80
    SIDEM 9036
    $ 17,15
    SIDEM 9031
    $ 21,33
    SWAG 84 92 9830
    SWAG 84 94 2318
    TOPRAN 207 169
    $ 13,49
    TRISCAN 8500 24116
    TRW JTE1068
    $ 13,61
    TRW JTE695
    $ 15,51
    VAICO V40-9516
    VAICO V40-0955
    WILMINK GROUP WG1995709
    WILMINK GROUP WG2038222
    WILMINK GROUP WG2038152
    WILMINK GROUP WG1995981
  • Toepasbaarheid

    NISSAN
    PIXO
    PIXO (UA0) | 03.2009-??? 1.0 - 996ccm, 68pk, 50kw - K10 B
    PIXO (UA0) | 03.2009-??? 1.0 LPG - 996ccm, 68pk, 50kw - K10 B
    OPEL
    AGILA
    AGILA (A) (H00) | 09.2000-12.2007 1.0 (F68) - 998ccm, 60pk, 44kw - Z 10 XEP
    AGILA (A) (H00) | 09.2000-12.2007 1.0 12V (F68) - 973ccm, 58pk, 43kw - Z 10 XE
    AGILA (A) (H00) | 09.2000-12.2007 1.2 16V (F68) - 1199ccm, 75pk, 55kw - Z 12 XE
    AGILA (A) (H00) | 09.2000-12.2007 1.2 16V Twinport (F68) - 1229ccm, 80pk, 59kw - Z 12 XEP
    AGILA (A) (H00) | 09.2000-12.2007 1.3 CDTI (F68) - 1248ccm, 70pk, 51kw - Z 13 DT
    AGILA (B) (H08) | 04.2008-10.2014 1.0 (F68) - 996ccm, 65pk, 48kw - K10B
    AGILA (B) (H08) | 04.2008-10.2014 1.0 (F68) - 996ccm, 68pk, 50kw - K10B
    AGILA (B) (H08) | 04.2008-10.2014 1.0 LPG (F68) - 996ccm, 65pk, 48kw - K10B
    AGILA (B) (H08) | 04.2008-10.2014 1.2 (F68) - 1242ccm, 86pk, 63kw - K12B
    AGILA (B) (H08) | 04.2008-10.2014 1.2 (F68) - 1242ccm, 94pk, 69kw - K12B
    AGILA (B) (H08) | 04.2008-10.2014 1.2 LPG (F68) - 1242ccm, 86pk, 63kw - K12B
    AGILA (B) (H08) | 04.2008-10.2014 1.3 CDTI (F68) - 1248ccm, 75pk, 55kw - D13A, Z 13 DTJ
    SUBARU
    JUSTY III
    JUSTY III (G3X) | 09.2003-??? 1.3 AWD (G3X413) - 1328ccm, 94pk, 69kw - M13A
    JUSTY III (G3X) | 09.2003-??? 1.5 AWD (G3X413) - 1490ccm, 99pk, 73kw - M15A
    SUZUKI
    ALTO VII
    ALTO VII (GF) | 01.2009-??? 1.0 (AMF310) - 996ccm, 68pk, 50kw - K10B
    ALTO VII (GF) | 01.2009-??? 1.0 LPG - 996ccm, 68pk, 50kw - K10B
    IGNIS I
    IGNIS I (FH) | 10.2000-12.2005 1.5 Sport (RG415) - 1490ccm, 109pk, 80kw - M15A
    IGNIS II
    IGNIS II (MH) | 09.2003-??? 1.3 (RM413) - 1328ccm, 94pk, 69kw - M13A
    IGNIS II (MH) | 09.2003-??? 1.3 4x4 (RM413) - 1328ccm, 94pk, 69kw - M13A
    IGNIS II (MH) | 09.2003-??? 1.3 DDiS (RM413D) - 1248ccm, 70pk, 51kw - Z13DT
    IGNIS II (MH) | 09.2003-??? 1.5 (RM415) - 1490ccm, 99pk, 73kw - M15A
    IGNIS II (MH) | 09.2003-??? 1.5 4x4 (RM415) - 1490ccm, 99pk, 73kw - M15A
    SPLASH
    SPLASH (EX) | 01.2008-12.2014 1.0 (A5B 310) - 996ccm, 65pk, 48kw - K10B
    SPLASH (EX) | 01.2008-12.2014 1.0 (A5B 310) - 996ccm, 68pk, 50kw - K10B
    SPLASH (EX) | 01.2008-12.2014 1.2 (A5B 412) - 1242ccm, 86pk, 63kw - K12B
    SPLASH (EX) | 01.2008-12.2014 1.2 LPG - 1242ccm, 86pk, 63kw - K12B
    SPLASH (EX) | 01.2008-12.2014 1.2 VVT (A5B 412) - 1242ccm, 90pk, 66kw - K12B
    SPLASH (EX) | 01.2008-12.2014 1.2 VVT (A5B 412) - 1242ccm, 94pk, 69kw - K12B
    SPLASH (EX) | 01.2008-12.2014 1.3 CDTI (A5B 413D) - 1248ccm, 75pk, 55kw - D13A, Z 13 DTJ
    SWIFT III
    SWIFT III (MZ, EZ) | 02.2005-12.2010 1.3 (RS 413) - 1328ccm, 92pk, 68kw - M13A
    SWIFT III (MZ, EZ) | 02.2005-12.2010 1.3 4x4 (RS 413) - 1328ccm, 90pk, 66kw - M13A
    SWIFT III (MZ, EZ) | 02.2005-12.2010 1.3 4x4 (RS 413) - 1328ccm, 92pk, 68kw - M13A
    SWIFT III (MZ, EZ) | 02.2005-12.2010 1.3 DDiS (RS 413D) - 1248ccm, 75pk, 55kw - D13A, Z 13 DTJ
    SWIFT III (MZ, EZ) | 02.2005-12.2010 1.3 DDiS (RS 413D) - 1248ccm, 69pk, 51kw - Z13DT
    SWIFT III (MZ, EZ) | 02.2005-12.2010 1.3 LPG (RS 413) - 1328ccm, 92pk, 68kw - M13A
    SWIFT III (MZ, EZ) | 02.2005-12.2010 1.5 (RS 415) - 1490ccm, 102pk, 75kw - M15A
    SWIFT III (MZ, EZ) | 02.2005-12.2010 1.6 (RS 416, RR 416) - 1586ccm, 125pk, 92kw - M16A
    WAGON R
    WAGON R Hatchback | 06.2004-08.2005 1.0 - 998ccm, 60pk, 44kw - Z 10 XEP
    WAGON R Hatchback | 06.2004-08.2005 1.2 - 1229ccm, 80pk, 59kw - Z 12 XEP
    WAGON R+
    WAGON R+ Hatchback (MM) | 05.2000-12.2008 1.3 (RB 413) - 1298ccm, 76pk, 56kw - G13BB
    WAGON R+ Hatchback (MM) | 05.2000-12.2008 1.3 (RB 413) - 1328ccm, 94pk, 69kw - M13A
    WAGON R+ Hatchback (MM) | 05.2000-12.2008 1.3 4WD (RB 413) - 1298ccm, 76pk, 56kw - G13BB
    WAGON R+ Hatchback (MM) | 05.2000-12.2008 1.3 4WD (RB 413) - 1328ccm, 94pk, 69kw - M13A
    WAGON R+ Hatchback (MM) | 05.2000-12.2008 1.3 DDiS (RB 413D) - 1248ccm, 70pk, 51kw - Z13DT
  • Orgineel nummers

    4709195 OPEL
    93194035 OPEL
    48520 4A00B NISSAN
    48810 83E 01 SUZUKI
    93194035 VAUXHALL
    48810M68K00 SUZUKI
    48810 60J 00 SUZUKI
    9210351 VAUXHALL
    48810 83E 02 SUZUKI
    9210351 OPEL
    48810 63J 00 SUZUKI
    4881083E02 SUBARU
    4881063J00000 SUZUKI
    4881083E02000 SUZUKI
    4705716 OPEL
    48810 608 10 SUZUKI
  • Fabrikant

    NK
    NK werd 25 jaar geleden in Duitsland ge├»ntroduceerd en is onderdeel van OBTEC (SBS-Group).
    Tegenwoordig worden NK-producten over het hele Europese continent verkocht.
    NK is inmiddels al tientallen jaren een bekend en gerespecteerd handelsmerk voor remklauwen, remslangenstuurhuizendraagarm rubbers, spoorstangen, koppelingskabels, handremkabels en andere slijtage auto-onderdelen binnen heel Europa.
  • Levertijd

    Verwacht verstuurmoment:

    15-07-2022

  • Vragen?

    • 1407536. Spoorstangeind
    • Om u goed te kunnen helpen bij uw vraag, hebben wij extra informatie over uw auto nodig.
      Hierbij willen wij graag van u weten: merk/model/type, bouwjaar, carrosserie, brandstof, automaat of schakel, stuurlocatie, aantal deuren, chassisnummer.

Veilig betalen