Terug naar overzicht
Valeo

PLAQ FREIN AUDI A6 AR

Productnummer: 0925767

Fabrikantcode: 601325

EAN: 3276426013253

$ 120,87

$ 75,55

 
-37%
Bekijk productspecificaties

  • Levering op alle eilanden
  • veilig bestellen en betalen
  • Levering per luchtvracht
  • deskundige helpdesk

Thuiswinkel waarborg Ecommerce Europe Trustmark

Klantenservice: Telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Pasgarantie, toon onderdelen toepasbaar op uw auto.

  • Specificaties


    InbouwplaatsAchteras
    RemsysteemTRW
    SlijtageindicatorIncl. slijtage waarschuwingscontact
    Breedte 2 [mm]116,5
    InhoudSet (4 remblokken per as)
    Gewicht (kg)1,4
    Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2Met slotschroefset
    Met anti-kreukplaat
    WerkwijzeElectrisch
    Waarschuwingscontactlengte[mm]300
    WVA-nummer24606
    25214
    ControletekenECE-R90
    Garantie2 jaar
    Hoogte [mm]59
    Breedte [mm]116,5
    Aantalslijtage-indicatoren [per as]2
    Dikte [mm]17,4
    Dikte 2 [mm]17,4
    Hoogte 2 [mm] 59,6

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Fabrikantcode Prijs
    A.B.S. P85117
    A.B.S. P85157
    A.B.S. P85120
    A.B.S. P85119
    A.B.S. P85118
    A.B.S. 37830
    $ 49,31
    ABE C2A007ABE-P
    AISIN BPVW-2012
    ASAM 72615
    ASHUKI P1-1539
    ATE 13.0470-2770.2
    $ 103,75
    ATE 13.0460-2770.2
    $ 71,75
    BELACO BPD1298
    BELACO BPD1559
    BELACO BPD1606
    BELACO BPD1531
    BLUE PRINT ADV184278
    $ 45,55
    BLUE PRINT ADV184251
    $ 42,41
    BOSCH 0 986 494 446
    $ 56,31
    BOSCH 0 986 494 488
    $ 53,30
    BRECK 25214 00 554 10
    BRECK 25214 00 554 00
    BREMBO P 85 119
    $ 44,77
    BREMBO P 85 117
    $ 48,06
    BREMBO P 85 118
    $ 52,80
    BREMBO P 85 118X
    BREMBO P 85 157
    $ 65,89
    BREMBO P 85 120
    $ 42,39
    BREMSI BP3502
    BSG BSG 11-200-006
    CHAMPION 573428CH
    CIFAM 822-955-1K
    DJ PARTS BP2486
    DJ PARTS BP2481
    DON PCP1304
    Dr!ve+ DP1010.10.1082
    EUROBRAKE 55022247112
    FEBI BILSTEIN 116016
    $ 36,34
    FEBI BILSTEIN 116017
    $ 42,58
    FERODO FDB4410
    $ 44,93
    FREMAX FBP-1940
    FTE BL2644B1
    GALFER B1.G120-1247.2
    GIRLING 6118671
    GIRLING 6118661
    GIRLING 6119021
    HELLA 8DB 355 016-011
    HELLA 8DB 355 015-201
    HELLA 8DB 355 016-001
    HELLA PAGID 8DB 355 015-201
    HELLA PAGID 8DB 355 016-001
    $ 58,78
    HELLA PAGID 8DB 355 016-011
    $ 58,46
    ICER 181986
    JURID 573428J
    Fabrikant Fabrikantcode Prijs
    KAWE 1343 10
    KLAXCAR FRANCE 24468z
    KLAXCAR FRANCE 24956z
    KRAFT AUTOMOTIVE 6010047
    MAGNETI MARELLI 363700485120
    MAGNETI MARELLI 363700485119
    MAGNETI MARELLI 363700485118
    MAGNETI MARELLI 363700485117
    MAGNETI MARELLI 363700485150
    MAGNETI MARELLI 363700485157
    MAPCO 6996
    MASTER-SPORT 13046027702N-SET-MS
    MAXGEAR 19-2919
    $ 26,43
    MAXGEAR 19-3026
    $ 35,82
    METELLI 22-0955-1K
    METZGER 1170688
    MEYLE 025 246 0617/PD
    $ 56,69
    MEYLE 025 252 1417/PD
    MEYLE 025 246 0617/W
    $ 47,64
    MINTEX MDB3086
    MINTEX MDB3190
    MINTEX MDB3189
    NK 2247112
    OPEN PARTS BPA1343.20
    PROTECHNIC PRP1629
    PROTECHNIC PRP1630-3M
    PROTECHNIC PRP1630
    PROTECHNIC PRP1629-3M
    QUARO QP5380C
    QUARO QP5380
    R BRAKE RB1986
    REMSA 1343.10
    ROADHOUSE 21343.10
    STELLOX 000 311B-SX
    SWAG 30 11 6017
    SWAG 30 11 6016
    TEXTAR 2521402
    $ 59,80
    TEXTAR 2521401
    $ 72,90
    TEXTAR 2521405
    $ 82,36
    TEXTAR 2521404
    $ 71,81
    TOPRAN 115 176
    TOPRAN 115 178
    TRISCAN 8110 29183
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.35.260
    TRUSTING 971.1W
    TRW GDB1866
    $ 43,50
    TRW GDB1902
    $ 46,63
    TRW GDB1867
    $ 54,32
    VAICO V10-1024
    VALEO 302454
    VALEO 601325 (dit product)
    WOKING P12433.10
    ZIMMERMANN 25214.175.2
    $ 61,34
    fri.tech. 971.1W
  • Toepasbaarheid

    AUDI
    A4 B8
    A4 B8 Avant (8K5) | 11.2007-12.2015 RS4 quattro - 4163ccm, 450pk, 331kw - CFSA
    A5
    A5 (8T3) | 06.2007-01.2017 RS5 quattro - 4163ccm, 450pk, 331kw - CFSA
    A5 Cabriolet
    A5 Cabriolet (8F7) | 03.2009-01.2017 RS5 quattro - 4163ccm, 450pk, 331kw - CFSA
    A6 Allroad
    A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) | 01.2012-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 245pk, 180kw - CDUD, CKVC
    A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) | 01.2012-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 313pk, 230kw - CGQB
    A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) | 01.2012-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 204pk, 150kw - CLAA
    A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) | 01.2012-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 272pk, 200kw - CRTD
    A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) | 01.2012-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 218pk, 160kw - CRTE, CZVA
    A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) | 01.2012-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 211pk, 155kw - CRTF, CZVC
    A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) | 01.2012-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 320pk, 235kw - CVUA
    A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) | 01.2012-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 190pk, 140kw - CZVF
    A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) | 01.2012-09.2018 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 310pk, 228kw - CGWD
    A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) | 01.2012-09.2018 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 333pk, 245kw - CREC
    A6 C6
    A6 C6 (4F2) | 05.2004-03.2011 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120kw - CAHB
    A6 C6 Avant (4F5) | 11.2004-08.2011 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120kw - CAHB
    A6 C7
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 1.8 TFSI - 1798ccm, 190pk, 140kw - CYGA
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 2.0 TDI - 1968ccm, 177pk, 130kw - CGLC, CMGB
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120kw - CGLD
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100kw - CGLE, CSUE
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 2.0 TDI - 1968ccm, 190pk, 140kw - CNHA, CZJA, DDDA
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110kw - CSUD, DDCB
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 190pk, 140kw - CNHA, DDDA
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 2.0 TFSI - 1984ccm, 211pk, 155kw - CAEB
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 2.0 TFSI - 1984ccm, 220pk, 162kw - CAED
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 2.0 TFSI - 1984ccm, 180pk, 132kw - CDNB
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 2.0 TFSI - 1984ccm, 252pk, 185kw - CYPA, CYNB
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 2.0 TFSI Hybrid - 1984ccm, 245pk, 180kw - CHJA
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 211pk, 155kw - CAEB
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 252pk, 185kw - CYPA, CYNB
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 249pk, 183kw - CYPB
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 2.8 FSI - 2773ccm, 204pk, 150kw - CHVA
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 2.8 FSI quattro - 2773ccm, 204pk, 150kw - CHVA
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 3.0 TDI - 2967ccm, 204pk, 150kw - CLAB
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 3.0 TDI - 2967ccm, 211pk, 155kw - CTCB, CZVD
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 3.0 TDI - 2967ccm, 218pk, 160kw - CTCC, CZVB
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 245pk, 180kw - CDUC, CDUD, CKVB, CKVC
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 313pk, 230kw - CGQB
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 204pk, 150kw - CLAA
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 272pk, 200kw - CRTD
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 218pk, 160kw - CRTE, CZVA
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 211pk, 155kw - CRTF, CZVC
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 320pk, 235kw - CVUA
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 326pk, 240kw - CVUB
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 300pk, 220kw - CGWB
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 310pk, 228kw - CGWD, CGXB, CTUA
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 333pk, 245kw - CREC
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 S6 quattro - 3993ccm, 420pk, 309kw - CEUC
    A6 C7 (4G2, 4GC) | 11.2010-09.2018 S6 quattro - 3993ccm, 450pk, 331kw - CTGE
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 1.8 TFSI - 1798ccm, 190pk, 140kw - CYGA
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 2.0 TDI - 1968ccm, 177pk, 130kw - CGLC, CMGB
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 2.0 TDI - 1968ccm, 163pk, 120kw - CGLD
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100kw - CGLE, CSUE, DDCA
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 2.0 TDI - 1968ccm, 190pk, 140kw - CNHA, CZJA, DDDA
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110kw - CSUD, DDCB
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 190pk, 140kw - CNHA, DDDA
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 2.0 TFSI - 1984ccm, 180pk, 132kw - CDNB
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 2.0 TFSI - 1984ccm, 252pk, 185kw - CYPA, CYNB
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 252pk, 185kw - CYPA
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 249pk, 183kw - CYPB
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 2.8 FSI - 2773ccm, 204pk, 150kw - CHVA
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 2.8 FSI quattro - 2773ccm, 204pk, 150kw - CHVA
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 3.0 TDI - 2967ccm, 204pk, 150kw - CLAB
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 3.0 TDI - 2967ccm, 211pk, 155kw - CTCB, CZVD
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 3.0 TDI - 2967ccm, 218pk, 160kw - CTCC, CZVB
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 245pk, 180kw - CDUC, CDUD, CKVB, CKVC
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 313pk, 230kw - CGQB
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 204pk, 150kw - CLAA
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 272pk, 200kw - CRTD
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 218pk, 160kw - CRTE, CZVA
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 211pk, 155kw - CRTF, CZVC
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 320pk, 235kw - CVUA
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 326pk, 240kw - CVUB
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 300pk, 220kw - CGWB
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 310pk, 228kw - CGWD
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 333pk, 245kw - CREC
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 RS6 quattro - 3993ccm, 560pk, 412kw - CRDB, CWUB
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 S6 quattro - 3993ccm, 420pk, 309kw - CEUC
    A6 C7 Avant (4G5, 4GD) | 05.2011-09.2018 S6 quattro - 3993ccm, 450pk, 331kw - CTGE
    A7 Sportback
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 1.8 TFSI - 1798ccm, 190pk, 140kw - CYGA
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 2.0 TFSI - 1984ccm, 252pk, 185kw - CYPA
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 252pk, 185kw - CYPA, CYNB
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 2.0 TFSI quattro - 1984ccm, 249pk, 183kw - CYPB
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 2.8 FSI - 2773ccm, 204pk, 150kw - CHVA
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 2.8 FSI quattro - 2773ccm, 204pk, 150kw - CHVA, CNYA
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 3.0 TDI - 2967ccm, 204pk, 150kw - CLAB
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 3.0 TDI - 2967ccm, 211pk, 155kw - CTCB, CZVD, CZVC
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 3.0 TDI - 2967ccm, 218pk, 160kw - CTCC, CZVB
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 3.0 TDI - 2967ccm, 190pk, 140kw - CZVE
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 245pk, 180kw - CDUC, CDUD, CKVB, CKVC
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 313pk, 230kw - CGQB
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 204pk, 150kw - CLAA
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 239pk, 176kw - CPNB
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 272pk, 200kw - CRTD
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 218pk, 160kw - CRTE, CZVA
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 211pk, 155kw - CRTF, CTCB, CZVD, CZVC
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 320pk, 235kw - CVUA
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 326pk, 240kw - CVUB
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 190pk, 140kw - CZVE, CZVF
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 300pk, 220kw - CGWB, CHMA
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 310pk, 228kw - CGWD, CGXB, CTTA, CTUA
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 333pk, 245kw - CREC
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 RS7 quattro - 3993ccm, 560pk, 412kw - CRDB, CWUB
    A7 Sportback (4GA, 4GF) | 10.2010-05.2018 S7 quattro - 3993ccm, 420pk, 309kw - CEUC
    A8 D4
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 2.0 TFSI hybrid - 1984ccm, 245pk, 180kw - CHJA
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 2.5 TFSI - 2498ccm, 204pk, 150kw - CPAA, CVBA
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 3.0 TDI - 2967ccm, 204pk, 150kw - CLAB
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 250pk, 184kw - CDTA, CDTC, CMHA
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 211pk, 155kw - CDTB, CTBB
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 239pk, 176kw - CPNB, CPNA
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 258pk, 190kw - CTBA
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 3.0 TDI quattro - 2967ccm, 262pk, 193kw - CTBD
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 290pk, 213kw - CGWA, CGXA, CREG
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 310pk, 228kw - CGWD, CREA
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 333pk, 245kw - CGXC, CMDA, CREC, CTDA, CTUB
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 4.0 TFSI quattro - 3993ccm, 420pk, 309kw - CEUA
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 4.0 TFSI quattro - 3993ccm, 435pk, 320kw - CTGA
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 4.2 FSI quattro - 4163ccm, 371pk, 273kw - CDRA
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 4.2 TDI quattro - 4134ccm, 351pk, 258kw - CDSB
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 4.2 TDI quattro - 4134ccm, 385pk, 283kw - CTEC
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 6.3 W12 quattro - 6299ccm, 500pk, 368kw - CEJA, CTNA
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 S8 plus quattro - 3993ccm, 605pk, 445kw - DDTA
    A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) | 11.2009-01.2018 S8 quattro - 3993ccm, 520pk, 382kw - CGTA, CTFA
    PORSCHE
    MACAN
    MACAN (95B) | 02.2014-09.2018 2.0 - 1984ccm, 252pk, 185kw - CYPA, CYNB, MCY.NB, MCY.PA, DLHB
    MACAN (95B) | 02.2014-09.2018 2.0 - 1984ccm, 245pk, 180kw - DKNA
    MACAN (95B) | 02.2014-09.2018 2.0 (95BAU1) - 1984ccm, 265pk, 195kw - DMTD
    MACAN (95B) | 02.2014-09.2018 2.9 Turbo AWD - 2894ccm, 441pk, 324kw - DGRC
    MACAN (95B) | 02.2014-09.2018 3.0 S - 2997ccm, 340pk, 250kw - MCT.MA
    MACAN (95B) | 02.2014-09.2018 3.0 S Diesel - 2967ccm, 258pk, 190kw - MCT.BA
    MACAN (95B) | 02.2014-09.2018 3.0 S Diesel - 2967ccm, 211pk, 155kw - MCT.BB
    MACAN (95B) | 02.2014-09.2018 3.0 S Diesel - 2967ccm, 250pk, 184kw - MCT.BC
    MACAN (95B) | 02.2014-09.2018 3.6 Turbo - 3604ccm, 400pk, 294kw - MCT.LA
  • Orgineel nummers

    4G0698451 AUDI
    4G0698451A AUDI
    4G0698451B AUDI
    4H0698451A AUDI
    4H0698451C AUDI
    4H0698451D AUDI
    4H0698451K AUDI
    4G0698451H AUDI
    4G0698451J AUDI
    4G0698451K AUDI
    4H0698451L AUDI
    4H0698451M AUDI
    9A7 698 451 00 AUDI
    9A769845100 AUDI
    9A7 698 451 00 PORSCHE
    9A769845100 PORSCHE
    4G0698451A AUDI (FAW)
    4G0698451J AUDI (FAW)
    9A7 698 451 00 AUDI (FAW)
    9A769845100 AUDI (FAW)
    4G0698451A PORSCHE
    9A7 698 451 00 VW
    9A769845100 VW
    PAB 698 451 PORSCHE
    PAB698451 AUDI
    PAB 698 451 AUDI
    PAB 698 451 AUDI (FAW)
    PAB698451 AUDI (FAW)
    PAB698451 VW
    PAB 698 451 VW
    PAB698451 PORSCHE
  • Fabrikant

    Valeo

    Valeo is een internationale leverancier van auto-onderdelen voor vrijwel alle merken wereldwijd. Als technologie bedrijf richten ze zich op innovatieve producten, systemen en oplossingen die de CO2 uitstoot van voertuigen verlagen. Valeo produceert een breed scala aan producten, van ruitenwisserbladen tot koppelingssets en dynamo’s.


    Als innovatief bedrijf levert Valeo de nieuwste technieken voor auto’s. Zo zijn koplamp ontwikkelingen als LED Matrix verlichting of BILED verlichting bijvoorbeeld afkomstig van Valeo.


    Dit soort producten worden de eerste jaren exclusief geleverd aan de auto fabrikanten, maar vinden meestal na een jaar of 3-4 hun weg naar de aftermarket en dus ook naar de webshop van Winparts.


    Deze producten komen dan als Valeo product op de site, echter verschillen deze producten niet van de originele producten. Je koopt dus feitelijk een origineel product met een Valeo stempel er op. Gegarandeerd topkwaliteit!


    Kort gezegd onderscheiden Valeo producten zich op de volgende punten:


    • Origineel product

    • Topkwaliteit

    • Zeer goede pasvorm

    • Geen visueel verschil met het origineel

    • 1 jaar volledige garantie


    Op dit moment hebben we de volgende Valeo producten in ons assortiment:


    Ruitenwissers

    Koppelingssets

    Radiateurs

    Koplampen

    Ruitmechanieken

    Startmotoren 

    Sensoren

  • Levertijd

    Verwacht verstuurmoment:

    29-12-2022

  • Handleiding

Veilig betalen